MİSYONUMUZ

Bil-Fen Dershaneleri bilim kurulu üyelerimiz ve rehberlik koordinatörlerimiz tarafından öğrencilerimizin bireysel ilgi ve yetenekleri dikkate alınarak başarılarına çok yönlü katkı sağlanmaktadır. İlköğretimden üniversiteye kadar olan süreç boyunca öğrencilerimizin meslek ve üniversitedeki bölüm seçimlerini doğru yapmalarını, bilgi ve becerileriyle kültürlü bireyler olmalarını, çevresi ile uyum içerisinde iletişim kurabilmelerini, bilim ve teknolojinin ışığında Atatürk ilke ve inkılaplarıyla milli değerlerimize bağlı kalabilmelerini, karşılaşacağı olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, yönetim ve liderlik özelliklerinin yanı sıra arkadaşlarıyla işbirliği ve ekip ruhu ile çalışabilmelerini sağlamak öncelikli amaçlarımız arasındadır.

VİZYONUMUZ

1987 yılındaki kuruluşundan bu yana onbinlerce öğrenciyi hayata kazandıran ve Türkiye’de eğitim çınarı olma yolunda ilerleyen kurumlarımız, her alanda eğitime önem verip, geçmişten bugüne kadar hayata kazandırdığı bireylerle onurlanmakta ve gurur duymaktadır. En önemli referansımız geçmişte ve bugün bizimle olan öğrencilerimiz ve velilerimizdir.

” Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır “

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

9720362827826-e1636353746281.jpg